Курс "Успішний старт на ROZETKA
Цей курс допоможе підготуватися до початку продажів на платформі ROZETKA Маркетплейс. Ви ознайомитеся з основними вимогами до документів та контенту. Довідаєтесь які існують стандарти обслуговування клієнтів та правила роботи. Навчитесь створювати прайс-лист товарів та керувати ним, експортувати товари з платформи PROM та працювати одночасно на двох торговельних платформах.
На додачу в курсі розглядаються поширені питання які виникають перед початком роботи на ROZETKA та надаються рекомендації щодо вдалого розвитку та розширення ринків збуту.
Кому буде корисно?
Курс буде корисний всім, хто хоче розвивати свій бізнес разом з ROZETKA. Це можуть бути власники інтернет-магазинів які прагнуть до розширення ринків збуту, та офлайн магазинів які шукають нові напрямки для розвитку бізнесу. Дистриб'ютори товарів які хочуть налагодити роздрібну торгівлю через інтернет. А також продавці та магазини з інших торговельних платформ які готові до подальшого розвитку на масштабування.

Як проходить навчання?
По своей сути рыбатекст является альтернативой традиционному lorem ipsum, который вызывает у некторых людей недоумение при попытках прочитать рыбу текст. В отличии от lorem ipsum, текст рыба на русском языке наполнит любой макет непонятным смыслом и придаст неповторимый колорит советских времен.
Видео-визитка курса
Вам може бути цікаво
Рухаюсь вперед
Розумієте, що час позбутися зайвого та здобути додаткові компетенції? Навчіться користуватись інструментами, які дозволяють працювати простіше та ефективніше.
comments powered by HyperComments
Контакти
+38 (067) 558 86 46
info@ecom.in.ua