Курс «Успішний старт на ROZETKA»
Цей курс допоможе підготуватися до початку продажів на платформі ROZETKA Маркетплейс.
Ви ознайомитеся з основними вимогами до документів та контенту. Довідаєтесь які існують стандарти обслуговування клієнтів та правила роботи. Навчитесь створювати прайс-лист товарів та керувати ним, експортувати товари з платформи PROM та працювати одночасно на двох торговельних платформах.
На додачу в курсі розглядаються поширені питання які виникають перед початком роботи на ROZETKA та надаються рекомендації щодо вдалого розвитку та розширення ринків збуту.
Кому буде корисно?
Курс буде корисний всім, хто хоче розвивати свій бізнес разом з ROZETKA. Це можуть бути власники інтернет-магазинів які прагнуть до розширення ринків збуту, та офлайн магазинів які шукають нові напрямки для розвитку бізнесу. Дистриб'ютори товарів які хочуть налагодити роздрібну торгівлю через інтернет. А також продавці та магазини з інших торговельних платформ які готові до подальшого розвитку на масштабування.

Як проходить навчання?
Курс складається з 13 занять тривалістю від 5 до 10 хвилин кожне.
Наприкінці курсу вас чекає тестування. Успішно склавши іспит ви отримаєте сертифікат. У разі допущення помилок, ви завжди зможете повернутися до потрібної теми та повторно переглянути її. Час на проходження курсу - не обмежений.
Відео-візитка курсу
Контакти
info@ecom.in.ua